Novinky

Informujte se, co je ve společnosti nového.

Květnová výzva DPNK skončila, ale Eráci jezdí v sedlech dál

Květnová výzva DPNK skončila, ale Eráci jezdí v sedlech dál

V letošním sedmém ročníku soutěže Do práce na kole se utkalo s kolegy z firmy, dalšími cyklisty z republiky, ale hlavně se svou leností 52 cyklo-nadšenců a 18 týmů v Pardubicích i na pobočkách. Při vyhlášení výsledků vnitropodnikové soutěže počátkem června byli odměněni největší držáci. Za potlesku kolegů ceny obdrželi:

Závodnické týmy ERA s největší pravidelností jízd:

1. Švihadla (98,2%)
  2. ERA-Brno (97,5%)
  3. 6410 (96,8%)

Jednotlivci muži za nejvíce najetých km:

1. Jan Drápalík z týmu Švihadla s 1 976,0 km (Pardubice)
  2. Radek Balada z týmu LosCyclos 1417,5 km (Uherské Hradiště)
  3. Aleš Košťál z týmu NaDoraz 1379,3 km (Pardubice)

Z žen dokázala nejvíce ujet v sedle svého závodního stroje Olga Nedbalová a to 805,0km.

„Jak jsem vždy psal: není důležité vyhrát, ale zúčastnit se…a to se nám povedlo a dovoluji si tvrdit, že žádný účastník nebyl poražen. Jezdili/chodili jsme jako jeden tým - tým ERA a.s.!,“ uvedl firemní koordinátor Michal Novotný.

Také v soutěži v rámci měst se zaměstnanci firmy neztratili:

V Uherském Hradišti bere Radek Balada zlato! Olga byla čtvrtá! mezi ženami v Pardubicích, dokázala se vmáčknout mezi úderku z ČSOB Pojišťovny. Honza obsadil celkově devátou pardubickou příčku a tým Švihadla byl v soutěži pravidelnosti na 33. místě z 266 místních týmů.

Vyhlášení výsledků v Pardubicích se bude konat 15. června od 16:00 v Divadle 29.